No road,no problem

Vzhledem k obrovskému zájmu z minulých let Vám firma offroading.cz nabízí nejúžasnější 4×4 offroadové výlety do divočiny.

Chceme vám ukázat čistou krásu přírody. Chceme  Vám dát možnost být na místech, kam se předtím dostal jen málokdo. Místa, která jsme objevili během 20 let nepřetržitého, vášnivého zkoumání. To je naše představa dovolené s  offroad auty. Dovolte nám, abychom vás zavedli do posledních oáz neomezeného offroadového cestování. Místa mimo moderní svět, kde se zastavil čas a všechny vaše starosti zůstaly stranou. 

 

V ČEM JSOU NAŠE ZÁJEZDY JINÉ?

Víme, že většinadobrodruhů  se vyhýbá účasti na organizovaných zájezdech, cítí se nepříjemně s přísným časovým rozvrhem a pevným itinerářem, který tyto zájezdy obvykle znamenají. Chtějí se na dovolené při poznávání neznáma cítit mnohem uvolněněji, s možností upravit plán na cestách a přizpůsobit si tempo akce podle svých představ.

Velmi dobře jim rozumíme, protože to jsou také naše preference. Takže když jsme začali organizovat zájezdy, přemýšleli jsme, jak by se to dalo udělat, aniž bychom se stali jakýmsi disciplinovaným vojenským drilem, zcela běžným pro většinu organizátorů zájezdů. A našli jsme dobrý model. Naše organizované zájezdy prostě neprovádíme jinak, než když cestujeme s přáteli. co to přesně znamená?

Za prvé, naše zájezdy nejsou nějaké pevné itineráře, které nelze změnit. Ve skutečnosti nikdy neděláme dvě turné, které jsou úplně stejné, dokonce ani ty, které nesou stejné jméno sezónu po sezóně. Věříme, že neexistuje žádný dokonalý plán a pokaždé, když pořádáme prohlídku, snažíme se přiblížit dokonalosti než minule, vyladit nějaké malé, možná nedůležité nedostatky, abychom se ještě více přiblížili čisté radosti pro naše návštěvníky. Každá expedice je víceméně definována oblastí, kterou pokrývá a uvnitř této oblasti máme svobodu improvizovat s využitím výhody, že máme desítky let zkušeností s danými územími a databázi tras přesahujících 150 000 km. . Takže ve všech těchto oblastech se cítíme, jako bychom byli na svém vlastním dvorku – nepotřebujeme místní průvodce nebo překladatele, abychom komunikovali s obyvatelstvem. Přivádíme přátele k přátelům.

Naše skupiny jsou malé –  maximálně 7 vozidel při vedení jedním až dvěma vedoucími vozidly. To přináší plynulé tempo, rychle se rozvíjející úzké přátelské vztahy mezi účastníky a dobrou komunikaci během zájezdu. Malé skupiny nám umožňují vybrat si některé exkluzivní divoké kempy, včetně těch, které by byly příliš malé pro větší skupiny. A soudržnost v malých skupinkách je mnohem silnější, protože je dost místa, aby se všichni vešli kolem táboráku a přátelsky si vyměnili myšlenky, než půjdeme spát.

Nefoukáme na píšťalky ani netrváme na přísných jízdních řádech. Každý večer dospějeme mezi účastníky k rozhodnutí, kdy příští ráno z kempu odjedeme, a obvykle se jedná o flexibilní časový rozsah, který trvá asi půl hodiny – jednoduše odjíždíme, když jsou všichni připraveni, a neznervózňujeme se, když to někteří učastníci nezvladají a  balení jim trvá déle než ostatním, prostě stejně jako když cestujete s přáteli.

U táboráku probíráme věci o místní geografii, a pokud mají někteří účastníci speciální přání ohledně zajímavostí, které by rádi navštívili, snažíme se je zařadit do itinerářů na následující dny.

Často se zastavujeme fotit a nikdy nespěcháme – dny se snažíme plánovat realisticky, nepřetěžovat účastníky plánovaným počtem kilometrů. Jezdíme uvolněně, technické problémy řešíme beze spěchu a rozumným způsobem se vyhýbáme jakémukoli riziku, takže naše zájezdy nejsou v žádném případě tvrdými  offroadovými zájezdy, na kterých si postavili image někteří jiní pořadatelé. Naším hlavním zaměřením je krása přírody, geografické rysy, takže i když nám stojí v cestě nějaké technicky náročné trasy, rozhodnutí zdolat  je  učiněno čistě touhou dostat se na krásná místa, která leží za námi, a ne „ ukázat“ naši techniku ​​nebo schopnosti vozidla.

V našich klientech cítíme přátelé a ne zákazníky.  Myslíme si, že důležité není malé písmo ve smluvních podmínkách, ale spíše dosažení skutečného harmonického vztahu s lidmi tím, že jim umožníme porozumět naší filozofii a postoji k offroadovému cestování ještě před začátkem turné. Tímto způsobem jsme velmi úspěšní při shromažďování stejně smýšlejících lidí, kteří se na konci turné stanou skutečnými osobními přáteli na celý život.

Jak vám to všechno zní? Myslíte si, že by takové organizované turné stálo za to se zúčastnit? Pokud to tak cítíte, uděláte další krok ????