Rádi bychom naše zákazníky upozornili na možnost delší dodací doby vzhledem k situaci, která je nyní v ČR dopravci nestíhají,tudíž dodání se může pozdržet až o dva dny. Děkujeme za pochopení

Raritní Nissan Patrol Y60 4.2 Benzín alias Godzilla

Tento projekt vznikl naprostou náhodou a štěstím, kdy mě v létě 2020 kamarád pozdě v noci poslal odkaz na inzerci, kde pán nabízel Patrola s motorem 4.2....Leč zásadně nevolám nikomu kromě přátel a rodiny po 18 hodině, vzal jsem telefon a napsal pánovi sms, zda-li se opravde nespletl a jedná se o raritní motor 4.2 benzín...Ano, jedná, zněla odpověď. Okamžitě druhý den jsem pro auto vyrazil. Stav rámu byl velmi slušný, podvozek Ironman. Následovalo pár kempů a vyjížděk, servisních ukonu jako montáž zvýšeného podvozku +15cm, nová maska, přídavná rampa, nová světla, rozšíření rozchodu, kompletní repase přední nápravy, montáž nastavitelných panhardských tyčí atd. Na zimu 2021/2022 je v plánu kompletní odstrojení karoserie a rámu s následnou celkovou renovací.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení