Suzuki Jimny II /nový Jimny/ 2018- Zvedací sada +50mm

23 999 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sada vám umožní zvednout váš Jimny o 2 "/50mm/, což mu poskytne lepší jízdu v terénu a lepší schopnosti„ off road ".s delšími tlumiči pro extra křížení. Zíroveň 50mm zdvihu je ideální pro Jimny II jelikož nezatěžuje jeho seriove komponenty jako větší lifty, které mohou poškodit vůz.
 
Pružiny jsou vyráběny ve Velké Británii a mají kompletní řadu procesů tepelného zpracování, kalení a popouštění, všechny jsou digitálně řízeny, aby bylo zajištěno dosažení správné tvrdosti. Dlouhé testování, přednastavení a testování zátěže zajišťují dlouhou životnost bez únavy.

 

 

Tato sada je dodávána s tlumiči Black Raptor. Tyto plynové tlumiče jsou přizpůsobeny speciálně pro Jimny, aby poskytovaly nejlepší možnou jízdu.

Tyto tlumiče nejsou tak tuhé jako jiné značky např. jako Pro Comp nebo Rough Country, proto se s nimi budete citi komfortne i mimo teren a neovlivní chování vozu.

Tlumiče Black Raptor jsou navrženy s integrovaným protiprachovým krytem, ​​aby se vyloučilo riziko poškození nárazem prachem nebo nečistotami, což také eliminuje potřebu kupovat další doplňky které chrání vaše tlumiče.

 

Součást sady:

4x prodloužený tlumič

4xprodložená pružina

4xprodloužená brzdová hadice

1xkonzole pro nastavování světlometů /při liftu se změní obrys světla, tudíž je nutné nadstavit speciálním nádstavcem/

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: